DENİZDEN LEZZET ÇIKTI

SİZİ DOYUMSUZ TATLARI KEŞFETMEYE DAVET EDİYORUZ

HAKKIMIZDA


Tamilla Sea Foods, uluslararası alanda Türkiye’nin temsilcisi olmak amacıyla kıtalar arası köprü işlevi olan Akdeniz’in liman kenti Mersin’de kurulmuştur. 2011 yılında faaliyete geçen firmamızın bulunduğu Doğu Akdeniz bölgesinin ilk ve tek su ürünleri işleme, paketleme, depolama tesisidir ve ayrıca lojistik alanda da faaliyet göstermektedir. Tamilla Sea Foods, hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler sunmak amacıyla hizmet sağladığı sektöre, bireye ve topluma saygılı, sağlığa ve çevreye duyarlı bir hizmet anlayışını sahiptir. Bu sebeple müşterilerin, çalışanların ve tedarikçilerin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı temel prensip olarak benimsemiştir.
Kuruluşunu son teknoloji ekipmanlarla gerçekleştirerek; işleme, paketleme, depolama ve lojistik hizmetlerini kendi bünyesinde çözümlemenin sağladığı katkıyla, ürünlerin en kaliteli ve hızlı şekilde ulaştırılmasını sağlayarak gereksiz zaman kaybının önüne geçmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca Tamilla Sea Foods’ta bütün süreçler AB Standartlarına uygun olarak titizlikle yürütülmektedir.KALİTE POLİTİKAMIZ


Modern üretim sistemlerini ve teknolojiyi nitelikli işgücü ile birleştirerek, müşteri memnuniyeti odaklı, sağlığa ve çevreye duyarlı, AB standartlarında hizmet vererek rekabet gücünü ve pazar payını artırmak firmamızın temel politikasıdır.SERTİFİKALAR


HİZMETLERİMİZ


İŞLEME

Ürünlerimiz elektronik boylama makinalarından geçirilip gramajlarına göre ayrılarak veya işlem aşamasına girilip içi temizlenmiş ve fileto yapılmış, tütsülenmiş şekilde taze soğutulmuş veya dondurulmuş olarak paketlemeye hazır hale getirilir.

DEPOLAMA

Yıllık 5.000.000 kg işleme kapasiteli, 4.000m2 alan üzerine 2000m2 kapalı soğuk ortama sahip, çelik konsollar üzerine tamamı izole panelden, kapılar soğuk odalar için uygun yapılmıştır. 2 adet 250m2 lik raflı 300 palet kapasiteli -18 C depolama odaları, 20m2 lik -40 C lik şoklama odası, paketleme odası, taze balık bekleme odası, kasa yıkama odası, laboratuvar, atık odası, ıslak zemin ve kuru zemin olarak iki ayrı kısıma ayrılmış bölümler, mal kabul ve yükleme rampaları, mevcuttur.

PAKETLEME

Ürünleriniz, talebiniz doğrultusunda istenilen boyutta ve şekilde paketlenerek iç ve dış piyasalarda değerlendirilmek üzere müşterilerimize sunulur.

LOJİSTİK

Tamilla Sea Foods işine gösterdiği özeni, 2011’den bu yana lojistik alanından da edindiği tecrübeyle birleştirerek, yenilenen araç filosuyla hizmetinize sunmaktadır.

EKİPMANLARIMIZ

KERRES JET FÜME evrensel füme odaları tüm tütsüleme süreçleri ve ısıl işlem yöntemleri ile birlikte kalıcı kaliteyi sağlar. Bağımsız bir füme jeneratörünün içindeki talaşın için için yanması ve füme odasındaki tam koordineli dolaşım birinci sınıf ürünlerin oluşumunu sağlar. Tam otomatik proses kontrolü güvenilir, tekrarlanabilir üretim süreçlerini sağlar.

GEBA SC 125 V sabit ağırlıklı ürünlerin dilimlemesi için olağanüstü bir makinedir. Bu makine olağanüstü doğruluk yüzdesiyle çalışır ve minimum fireyle en kaliteli ürünleri sunar. GEBA SC 125 V dakikada 125 parçaya kadar dilimleme kapasitesiyle piyasadaki en hızlı tek şeritli dilimleyici konumundadır.

Dondurucu tek başına bir birim olarak ya da tam otomatik bir işleme hattının ayrılmaz bir parçası olarak kullanılabilir.

I-Cut 130 PortionCutter, yüksek-değerli somon porsiyonlarını sabit ağırlıklı ve uzunluklu porsiyonlar için ideal bir çözümdür. Bu makine, maksimum yatırım getirisini garanti etmek için somon balığına özel gelişmiş yazılımla dizayn edilmiştir.

ÜRÜNLERİMİZDİĞER DENİZ ÜRÜNLERİ*Lütfen listemizde bulunmayan diğer deniz ürünleri için iletişime geçiniz.

İLETİŞİME GEÇİN


Merkez Ofis
Tamilla Sea Foods
Yalınayak Mah. 102129 Sk. 5/A
Toroslar, Mersin TÜRKİYE
T: +90 (324) 229 3020
Eposta
info@tamilla.com.tr